Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła (Studenci) | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
Uwaga: Codziennie w godz. 01:00-05:00 część funkcjonalności w USOSweb (m.in. wyszukiwarka osób, plan zajęć, sprawdziany, USOSmail, wydruki) jest niedostępna dla użytkowników.
ostatnia migracja danych: ok. 12 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 5 dni temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 5 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

 
 
 

Stypendium rektora dla najlepszych studentów - semestr zimowy 2017/18

Decyzje w sprawie przyznania/odmowy przyznania stypendium Rektora dla najlepszych studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będą wysyłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Zawiadomienie o możliwości odebrania decyzji zostanie wysłane na wskazany we wniosku adres elektroniczny (studenckie konto pocztowe). Decyzję będzie można odebrać w systemie USOSweb po wcześniejszym zalogowaniu (w menu DLA WSZYSTKICH > Wnioski > Lista pism administracyjnych).

Stypendia przyznane w semestrze zimowym w roku akademickim 2017/2018:

 
 
 
 

Pomoc materialna - semestr zimowy 2017/18

Terminy składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych dla osób ubiegających się o świadczenia pomocy materialnej na semestr zimowy 2017/2018 w miesiącu listopad i grudzień 2017 r.

 
 
 
 

KOMUNIKAT

Zmiana wysokości dochodu uprawniającej studenta i doktoranta
do ubiegania się o przyznanie stypendium socjalnego

W związku z art. 32 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 7 lipca 2017 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z systemami wsparcia rodzin zmianie ulega wysokość dochodu uprawniająca do ubiegania się o przyznanie stypendium socjalnego.

W roku akademickim 2017/2018 wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta i doktoranta uprawniająca do ubiegania się o stypendium o charakterze socjalnym wynosi 1051,7 zł. Od 1 listopada 2017 r. górny próg miał wynosić 1162,2 zł, jednak w związku ze zmianą ustawy został „zamrożony”.

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem