Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła (Studenci) | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW
ostatnia migracja danych: ok. 5 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 3 dni temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 10 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

 
 
 

Zasady przyznawania miejsc w Domach Studenckich PRz dla doktorantów w roku akademickim 2016/17

Szczegółowe informacje na stronie http://portal.prz.edu.pl/pl/studenci-i-doktoranci/doktoranci/domy-studenckie/

 
 
 
 

Pomoc materialna - semestr zimowy 2016/17

Terminy wypełniania i składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2016/17

 
 
 
 

Zmiana logowania do aplikacji USOSowych i poczty email - aktywacja konta w systemie ePRz

Uprzejmie informujemy, że od dnia 21.03.2016 r. logowanie do systemów informatycznych PRz (USOSweb,APD,Eduroam,poczta e-mail oraz portale www) jest możliwe jedynie poprzez hasło z systemu ePRz.

Studenci i pracownicy, którzy nie aktywowali jeszcze konta w nowym systemie, powinni to zrobić poprzez formularz na stronie https://reset.prz.edu.pl (Instrukcja).

W przypadku problemów z aktywacją konta można korzystać ze wsparcia oferowanego przez HelpDesk - http://helpdesk.prz.edu.pl, tel. (17) 743 23 23.

  • Nie pamiętasz hasła?
    W przypadku, gdy zapomnisz hasła do konta, możesz otrzymać nowe udając się do biblioteki PRz.

 
 
 
 

Plany zajęć

Plany zajęć dla studentów i nauczycieli akademickich dostępne są po zalogowaniu się do serwisu USOSweb w zakładce MÓJ USOSWEB -> PLAN ZAJĘĆ.

Plan zajęć odbywających się w wybranej sali dostępny jest bez logowania na stronie po wybraniu właściwego budynku i sali.

Plan zajęć wybranego nauczyciela akademickiego dostępny jest bez logowania po wyszukaniu pracownika w wyszukiwarce KATALOG -> Studenci, Pracownicy.

 

Archiwum Prac Dyplomowych (APD)

Aplikacja Archiwum Prac Dyplomowych dostępna jest pod adresem https://apd.prz.edu.pl, zaś instrukcja obsługi aplikacji Archiwum Prac Dyplomowych dostępna jest po zalogowaniu się do aplikacji APD pod adresem https://apd.prz.edu.pl/documents/page/instrukcja

 
 
 

Stypendium rektora dla najlepszych studentów - rok akademicki 2016/2017

Nowe zasady przyznawania stypendium rektora dla najlepszych studentów, obowiązujące od roku akademickiego 2016/2017

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem