Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła (Studenci) | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 8 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 7 dni temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 5 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

Stypendium rektora dla najlepszych studentów - semestr letni 2016/2017

Poniżej zamieszczone są wstępne listy rankingowe, zawierające liczbę przyznanych punktów kwalifikacyjnych, we wniosku o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017.

Studenci, którzy składali wniosek o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów na semestr letni w roku akademickim 2016/2017, proszeni są o zapoznanie się z wywieszoną listą, zawierającą liczbę przyznanych punktów kwalifikacyjnych w celu zweryfikowania liczby przyznanych punktów.

W przypadku wątpliwości dotyczącej ilości naliczonych punktów, można zgłaszać uwagi w Dziale Spraw Studenckich, w budynku V-B pok. 14 w terminie:

  • 24.03.2017 r. w godzinach 11.00 - 13.00
  • 27.03.2017 r. w godzinach 8.00 - 12.00

Wstępna lista rankingowa jest podstawą do zgłoszenia wyłącznie rozbieżności co do liczby przyznanych przez rektora (OKS) punktów kwalifikacyjnych, bez możliwości uzupełnienia wniosku o dodatkowe osiągnięcia, nie wykazane we wcześniej złożonym wniosku.

W związku z tym, iż są to wstępne listy rankingowe, zawierające liczbę uzyskanych punktów, miejsce na liście nie jest ostateczne i może ulec zmianie.

Po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane uwagi dotyczące ilości naliczonych punktów.

Wstępne listy rankingowe, zawierające liczbę przyznanych punktów kwalifikacyjnych:

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem