Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 2 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 5 dni temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 10 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

 
 
 

Świadczenia dla studentów/doktorantów - semestr zimowy 2020/2021

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości, stypendium dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2020/2021

 
 
 
 

Częściowe przywrócenie kształcenia na Uczelni w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020

Informuję, że od dnia 1 czerwca 2020 r. przywraca się częściowo kształcenie w obiektach Uczelni.

Szczegóły dotyczące możliwości realizacji zajęć, zaliczeń i egzaminów określił Rektor w Zarządzeniu nr 45/2020 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza z dnia 28 maja 2020 r. w sprawie częściowego przywrócenia kształcenia na uczelni w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020.

Prorektor ds. kształcenia
Dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. Uczelni

 
 
 
 

Wnioski o przyznanie miejsca w domach studenckich PRz - rok akademicki 2020/2021

Termin wypełniania wniosków w USOSweb: od 29 maja 2020 r. do 5 czerwca 2020 r.

Wydrukowane i podpisane przez studentów/doktorantów wnioski o przyznanie miejsca w DS wraz z dokumentami należy przesłać do Działu Świadczeń dla Studentów (pod adres: Politechnika Rzeszowska, ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów bud „J” pok. 022), w szczególnych przypadkach procedura będzie dopuszczać złożenie wniosku osobiście w bud. J pok. 022.

Komisja będzie pełniła dyżury w terminie: od 1 do 5 czerwca 2020 r. w godzinach: 9.00 - 11.00 oraz 11.30 - 13.30.

Szczegółowe informacje:

Potwierdzenia rezerwacji należy dokonać (w terminie podanym w harmonogramie) poprzez przesłanie pocztą elektroniczną wiadomości do administratora DS, w którym zostało przyznane miejsce. Poniżej podane są adresy e-mail, na które należy przesyłać powyższą informację:

 
 
 
 

Aktualności dotyczące świadczeń dla studentów i doktorantów na semestr letni 2019/2020

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiły się nowe informacje dotyczące większej dostępności wsparcia finansowego dla studentów i doktorantów w związku z wejściem w życie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 – wprowadzające zmiany w systemie świadczeń dla studentów i doktorantów.

https://www.gov.pl/web/nauka/wieksza-dostepnosc-wsparcia-finansowego-dla-studentow-i-doktorantow

W przypadku pytań proszę kontaktować się z Działem Świadczeń dla Studentów telefonicznie lub poprzez przesłanie wiadomości pocztą elektroniczną.

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem