Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła (Studenci) | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 8 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 2 dni temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 5 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

 
 
 

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku

Uprzejmie informujemy, że na podstawie Uchwały Nr 347/7423/17 podjętej w dniu 3 października 2017 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2017/2018, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych podejmujących studia po raz pierwszy na studiach pierwszego stopnia lub jednolitych studiach magisterskich.

Nabór wniosków trwał będzie od 16 do 27 października 2017 r.

Szczegółowe informacje na temat stypendium znajdują się w poniższym załączniku. Informujemy również, iż wszelkie niezbędne informacje na temat w/w programu znajdują się na stronie internetowej www.edukacja.wrotapodkarpackie.pl w zakładce Stypendia dla studentów.

Dodatkowe informacje, zainteresowani wsparciem stypendialnym, mogą również uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, w Departamencie Edukacji, Nauki i Sportu, ul. Lisa-Kuli, pokój 27, telefon: (17) 747 59 43, adres e-mail: dek@podkarpackie.pl.

Załącznik: Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2017/2018

 
 
 
 

KOMUNIKAT

Zmiana wysokości dochodu uprawniającej studenta i doktoranta
do ubiegania się o przyznanie stypendium socjalnego

W związku z art. 32 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 7 lipca 2017 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z systemami wsparcia rodzin zmianie ulega wysokość dochodu uprawniająca do ubiegania się o przyznanie stypendium socjalnego.

W roku akademickim 2017/2018 wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta i doktoranta uprawniająca do ubiegania się o stypendium o charakterze socjalnym wynosi 1051,7 zł. Od 1 listopada 2017 r. górny próg miał wynosić 1162,2 zł, jednak w związku ze zmianą ustawy został „zamrożony”.

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem