Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW
ostatnia migracja danych: ok. 4 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 23 godziny temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 10 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

 
 
 

Bezpłatne 2-dniowe szkolenia dla studentów i absolwentów

Zapraszamy na bezpłatne 2-dniowe szkolenia realizowane w ramach projektu „Kształcenie innowacyjnych kadr GOW w Politechnice Rzeszowskiej”.

Harmonogram szkoleń

 
 
 
 

Stypendium socjalne w zwiększonej wysokości

Zmiana dochodu uprawniającego do otrzymania stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości w roku akademickim 2015/2016

 
 
 
 

Plany zajęć

Plany zajęć dla studentów i nauczycieli akademickich dostępne są po zalogowaniu się do serwisu USOSweb w zakładce MÓJ USOSWEB -> PLAN ZAJĘĆ.

Plan zajęć odbywających się w wybranej sali dostępny jest bez logowania na stronie po wybraniu właściwego budynku i sali.

Plan zajęć wybranego nauczyciela akademickiego dostępny jest bez logowania po wyszukaniu pracownika w wyszukiwarce KATALOG -> Studenci, Pracownicy.

 
 
 
 

Stypendium rektora dla najlepszych studentów - ZMIANA TERMINÓW!

Terminy składania wniosków o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów na semestr zimowy w roku akademickim 2015/2016

 
 
 
 

UWAGA: Zmiana indywidualnych kont bankowych studentów

Informujemy, że w dniu 1 września 2015 r. nastąpiła zmiana indywidualnych kont bankowych studentów, na które należy wpłacać wszelkie należności na rzecz Uczelni. Szczegóły dotyczące zmian są dostępne po zalogowaniu się do serwisu USOSweb w zakładce DLA STUDENTÓW -> Płatności -> konta bankowe uczelni. Uprzejmie prosimy o weryfikację dotychczasowego numeru konta przed dokonaniem przelewu oraz o poprawne wpisanie tytułu przelewu.

Za skutki wynikłe z niewłaściwego określenia tytułu przelewu i danych wpłacającego ponosi wpłacający.

 
 
 
 

Pomoc materialna dla studentów

Terminy składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2015/2016

 
 
 
 

Kształcenie innowacyjnych kadr GOW w Politechnice Rzeszowskiej - wykłady, kursy, szkolenia i staże dla studentów PRz

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem