Plan zajęć przedmiotu Prognozowanie i symulacje [ZL0-DI>PiS] Semestr letni 2016/17
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marek Sobolewski
7:00
Laboratorium, grupa 13
każdy poniedziałek, 7:00 - 8:30
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Marek Sobolewski
8:45
Laboratorium, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Marek Sobolewski
10:30
Laboratorium, grupa 15
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Marek Sobolewski
12:15
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Aldona Migała-Warchoł
14:00
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Aldona Migała-Warchoł
15:45
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Aldona Migała-Warchoł
17:30
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Aldona Migała-Warchoł
19:15
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 19:15 - 20:45
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Wtorek
Marek Sobolewski
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Marek Sobolewski
14:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala S.1, budynek nr S
Środa
Agata Surówka
15:45
Laboratorium, grupa 9
każda środa, 15:45 - 17:15
Sala L-31.10A, budynek nr L-31
Agata Surówka
17:30
Laboratorium, grupa 7
każda środa, 17:30 - 19:00
Sala L-31.10A, budynek nr L-31
Agata Surówka
19:15
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 19:15 - 20:45
Sala L-31.10A, budynek nr L-31
Czwartek
Paweł Hydzik
8:45
Laboratorium, grupa 16
każdy czwartek, 8:45 - 10:15
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Paweł Hydzik
10:30
Laboratorium, grupa 17
każdy czwartek, 10:30 - 12:00
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Paweł Hydzik
12:15
Laboratorium, grupa 18
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Agata Surówka
14:00
Laboratorium, grupa 12
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala L-31.19A, budynek nr L-31
Paweł Hydzik
14:00
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala L-27.421, budynek nr L-27
Agata Surówka
15:45
Laboratorium, grupa 10
każdy czwartek, 15:45 - 17:15
Sala L-27.422a, budynek nr L-27
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: