Plan zajęć odbywających się w sali S.9 (2024-04-15 - 2024-04-21) Budynek S - Zespół Sal Wykładowych (S)
Ustawienia planu
Poniedziałek
ĆW, gr. 1 (S.9)
8:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 2 (S.9)
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 3 (S.9)
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 1 (S.9)
14:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 3 (S.9)
15:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15
Sala S.9, budynek nr S
Wtorek
ĆW, gr. 4 (S.9)
8:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:45 - 10:15
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 3 (S.9)
10:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 10:30 - 12:00
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 4 (S.9)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 2 (S.9)
14:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 6 (S.9)
15:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 15:45 - 17:15
Sala S.9, budynek nr S
Środa
ĆW, gr. 5 (S.9)
7:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 7:00 - 8:30
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 1 (S.9)
8:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:45 - 10:15
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 2 (S.9)
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 10:30 - 12:00
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 1 (S.9)
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 12:15 - 13:45
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 2 (S.9)
14:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 1 (S.9)
15:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:45 - 17:15
Sala S.9, budynek nr S
Czwartek
ĆW, gr. 2 (S.9)
8:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:45 - 10:15
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 4 (S.9)
10:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 10:30 - 12:00
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 1 (S.9)
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 1 (S.9)
14:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 3 (S.9)
15:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 15:45 - 17:15
Sala S.9, budynek nr S
Piątek
ĆW, gr. 1 (S.9)
8:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:45 - 10:15
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 2 (S.9)
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 1 (S.9)
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala S.9, budynek nr S
Sobota
ĆW, gr. 2 (S.9)
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda sobota, 8:30 - 10:55
Sala S.9, budynek nr S
Niedziela
ĆW, gr. 3 (S.9)
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda niedziela, 8:30 - 10:55
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 2 (S.9)
11:10
Ćwiczenia, grupa 2
każda niedziela, 11:10 - 13:35
Sala S.9, budynek nr S
ĆW, gr. 3 (S.9)
13:50
Ćwiczenia, grupa 3
każda niedziela, 13:50 - 16:15
Sala S.9, budynek nr S
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek S - Zespół Sal Wykładowych