Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Uwaga: Codziennie w godz. 02:00-04:00 część funkcjonalności w USOSweb (m.in. wyszukiwarka osób, plan zajęć, sprawdziany, USOSmail, wydruki) jest niedostępna dla użytkowników.
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Konstrukcje betonowe [BB0-DI>KB1] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Agnieszka Głuszko
8:45 Projekt, grupa 4 każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15 Sala P.44, budynek nr P
Grzegorz Bajorek
8:45 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15 Sala W.2, budynek nr W
Grzegorz Bajorek
10:30 Laboratorium, grupa 7 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00 Sala W.2, budynek nr W
Lidia Buda-Ożóg
10:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00 Sala P.111, budynek nr P
Damian Nykiel
14:00 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala W.2, budynek nr W
Lidia Buda-Ożóg
14:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.111, budynek nr P
Damian Nykiel
15:45 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15 Sala W.2, budynek nr W

Wtorek

Grzegorz Bajorek
8:45 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala W.2, budynek nr W
Grzegorz Bajorek
10:30 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala W.2, budynek nr W
Lidia Buda-Ożóg
10:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala P.111, budynek nr P
Grzegorz Bajorek
12:15 Laboratorium, grupa 8 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala W.2, budynek nr W
Grzegorz Bajorek
14:00 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala W.2, budynek nr W
Lidia Buda-Ożóg
14:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala P.111, budynek nr P
Lidia Buda-Ożóg
15:45 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 15:45 - 17:15 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P

Środa

Zakarya Kamel
12:15 Projekt, grupa 2 każda środa, 12:15 - 13:45 Sala P.111, budynek nr P
Lidia Buda-Ożóg
14:00 Projekt, grupa 3 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala P.111, budynek nr P

Czwartek

Zbigniew Plewako
12:15 Projekt, grupa 8 każdy czwartek, 12:15 - 13:45 Sala P.111, budynek nr P
Kamil Szylak
15:45 Projekt, grupa 7 każdy czwartek, 15:45 - 17:15 Sala P.44, budynek nr P

Piątek

Agnieszka Głuszko
8:45 Projekt, grupa 6 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala P.18(423), budynek nr P
Kamil Szylak
8:45 Projekt, grupa 5 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala P.111, budynek nr P
Agnieszka Głuszko
14:00 Projekt, grupa 1 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala P.18(423), budynek nr P
al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)