Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Konstrukcje metalowe [BB0-DI>KM2] Semestr letni 2018/19

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Angelika Raczak
8:45 Projekt, grupa 6 każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15 Sala P.7(220), budynek nr P
Lucjan Ślęczka
10:30 Projekt, grupa 5 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00 Sala P.44, budynek nr P
Lucjan Ślęczka
12:15 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P

Wtorek

Rafał Budziński, Katarzyna Sieńkowska-Szpetnar
7:00 Projekt, grupa 11 każdy wtorek, 7:00 - 8:30 Sala P.44, budynek nr P
Edyta Bernatowska
8:45 Projekt, grupa 8 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.13(325), budynek nr P

Środa

Rafał Budziński
12:15 Projekt, grupa 4 każda środa, 12:15 - 13:45 Sala V.15(V-D.117), budynek nr V
Katarzyna Sieńkowska-Szpetnar
12:15 Projekt, grupa 3 każda środa, 12:15 - 13:45 Sala P.19(424), budynek nr P
Edyta Bernatowska, Marcin Górski
12:15 Projekt, grupa 2 każda środa, 12:15 - 13:45 Sala P.7(220), budynek nr P
Adrian Szpyrka
17:30 Projekt, grupa 10 każda środa, 17:30 - 19:00 Sala P.7(220), budynek nr P
Adrian Szpyrka
19:00 Projekt, grupa 7 każda środa, 19:00 - 21:00 Sala P.7(220), budynek nr P

Czwartek

Katarzyna Sieńkowska-Szpetnar
14:00 Projekt, grupa 12 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala P.21(427), budynek nr P
Adrian Szpyrka
15:45 Projekt, grupa 1 każdy czwartek, 15:45 - 17:15 Sala P.12(308), budynek nr P

Piątek

Edyta Bernatowska
12:15 Projekt, grupa 9 każdy piątek, 12:15 - 13:45 Sala P.12(308), budynek nr P
al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0 (2024-04-29)