Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Mechanika budowli [BB0-DI>MechBud] Semestr letni 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Aleksander Duda
8:45 Projekt, grupa 5 każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15 Sala P.133, budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
9:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:30 - 12:00 Sala P.13(325), budynek nr P
Bartosz Miller, Przemysław Smela, Dominika Ziaja
14:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 14:00 - 16:30 Sala P.6(219), budynek nr P
Aleksander Duda
14:00 Projekt, grupa 1 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.12(308), budynek nr P

Wtorek

Grzegorz Piątkowski, Przemysław Smela, Dominika Ziaja
7:45 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 7:45 - 10:15 Sala P.13(325), budynek nr P
Michał Jurek
8:45 Projekt, grupa 7 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.21(427), budynek nr P
Agnieszka Wiater
8:45 Laboratorium, grupa 6 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.118, budynek nr P
Agnieszka Wiater
10:30 Laboratorium, grupa 8 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala P.118, budynek nr P
Michał Jurek
10:30 Laboratorium, grupa 7 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala P.118, budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
10:30 Projekt, grupa 3 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala P.21(427), budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
12:15 Projekt, grupa 6 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.21(427), budynek nr P
Michał Jurek
12:15 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Michał Jurek
12:15 Laboratorium, grupa 1 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Bartosz Miller, Przemysław Smela, Dominika Ziaja
14:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 14:00 - 16:30 Sala P.13(325), budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
14:00 Projekt, grupa 4 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala P.21(427), budynek nr P

Środa

Maciej Kulpa
12:15 Projekt, grupa 8 każda środa, 12:15 - 13:45 Sala P.21(427), budynek nr P
Grzegorz Piątkowski, Przemysław Smela
14:00 Projekt, grupa 2 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala P.21(427), budynek nr P

Czwartek

Łukasz Szyszka
8:45 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 8:45 - 10:15 Sala P.118, budynek nr P
Łukasz Szyszka
8:45 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 8:45 - 10:15 Sala P.118, budynek nr P
Łukasz Szyszka
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Bartosz Miller
14:00 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P

Piątek

Bartosz Miller
8:45 Wykład, grupa 1 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek P - Wydział Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury

al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)