Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Uwaga: Codziennie w godz. 02:00-04:00 część funkcjonalności w USOSweb (m.in. wyszukiwarka osób, plan zajęć, sprawdziany, USOSmail, wydruki) jest niedostępna dla użytkowników.
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [BB0-DI>TechInf1] Semestr zimowy 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Przemysław Smela
14:00 Laboratorium, grupa 8 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.324, budynek nr P
Aleksander Duda, Łukasz Szyszka
15:45 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15 Sala P.324, budynek nr P
Aleksander Duda, Łukasz Szyszka
17:30 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00 Sala P.324, budynek nr P

Wtorek

Przemysław Smela
8:45 Laboratorium, grupa 13 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.324, budynek nr P
Grzegorz Piątkowski, Łukasz Szyszka
8:45 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.322, budynek nr P

Środa

Czwartek

Grzegorz Piątkowski
12:15 Wykład, grupa 2 każdy czwartek, 12:15 - 13:45 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
12:15 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 12:15 - 13:45 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Przemysław Smela, Łukasz Szyszka
14:00 Laboratorium, grupa 12 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala P.323, budynek nr P
Grzegorz Piątkowski, Przemysław Smela
14:00 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala P.322, budynek nr P

Piątek

Mateusz Rajchel, Łukasz Szyszka
7:00 Laboratorium, grupa 14 każdy piątek, 7:00 - 8:30 Sala P.324, budynek nr P
Celina Jagiełowicz-Ryznar
7:00 Laboratorium, grupa 3 każdy piątek, 7:00 - 8:30 Sala P.323, budynek nr P
Natalia Bróż, Przemysław Smela
8:45 Laboratorium, grupa 4 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala P.324, budynek nr P
Natalia Bróż, Łukasz Szyszka
10:30 Laboratorium, grupa 9 każdy piątek, 10:30 - 12:00 Sala P.324, budynek nr P
Przemysław Smela
10:30 Laboratorium, grupa 7 każdy piątek, 10:30 - 12:00 Sala P.322, budynek nr P
Natalia Bróż, Łukasz Szyszka
12:15 Laboratorium, grupa 11 każdy piątek, 12:15 - 13:45 Sala P.324, budynek nr P
Natalia Bróż, Przemysław Smela
14:00 Laboratorium, grupa 10 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala P.218, budynek nr P

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek P - Wydział Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury

al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)