Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wytrzymałość materiałów [BB0-DI>WM] Semestr zimowy 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Łukasz Szyszka
7:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 7:00 - 8:30 Sala P.118, budynek nr P
Łukasz Szyszka
8:45 Laboratorium, grupa 8 każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15 Sala P.118, budynek nr P
Marzena Kłos
8:45 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Marek Kolczuga
10:30 Projekt, grupa 10 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00 Sala P.13(325), budynek nr P
Barbara Markiewicz, Grzegorz Piątkowski
10:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Maciej Kulpa
10:30 Projekt, grupa 1 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00 Sala P.133, budynek nr P
Marek Kolczuga
12:15 Projekt, grupa 9 każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45 Sala P.13(325), budynek nr P
Michał Jurek
12:15 Projekt, grupa 8 każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45 Sala P.8(223), budynek nr P
Maciej Kulpa
12:15 Projekt, grupa 6 każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45 Sala P.133, budynek nr P
Daniel Szynal
12:15 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Michał Jurek
14:00 Projekt, grupa 7 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.13(325), budynek nr P
Daniel Szynal
14:00 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.118, budynek nr P
Maciej Kulpa
14:00 Projekt, grupa 4 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.133, budynek nr P
Daniel Szynal
15:45 Laboratorium, grupa 7 każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15 Sala P.118, budynek nr P

Wtorek

Łukasz Szyszka
7:00 Laboratorium, grupa 6 każdy wtorek, 7:00 - 8:30 Sala P.118, budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
8:45 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Łukasz Szyszka
8:45 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.118, budynek nr P
Bartosz Miller
8:45 Projekt, grupa 3 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala P.13(325), budynek nr P
Łukasz Szyszka
10:30 Laboratorium, grupa 10 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala P.118, budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
10:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Marek Kolczuga, Grzegorz Piątkowski
12:15 Projekt, grupa 11 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.13(325), budynek nr P
Łukasz Szyszka
12:15 Laboratorium, grupa 9 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Maciej Kulpa
12:15 Projekt, grupa 5 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.133, budynek nr P
Marek Kolczuga, Grzegorz Piątkowski
12:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Barbara Markiewicz
14:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
14:00 Projekt, grupa 2 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala P.13(325), budynek nr P
Łukasz Szyszka
15:45 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 15:45 - 17:15 Sala P.118, budynek nr P

Środa

Czwartek

Grzegorz Piątkowski, Leonard Ziemiański
10:30 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 10:30 - 12:00 Sala Zajęcia_zdalne_WBSiA, budynek nr Zdalny

Piątek

Grzegorz Piątkowski, Leonard Ziemiański
8:45 Wykład, grupa 1 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala Zajęcia_zdalne_WBSiA, budynek nr Zdalny

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0 (2023-11-21)