Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wytrzymałość materiałów [BB0-DI>WM] Semestr zimowy 2021/22

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:45, gr.1
Wykład (s.P.2(P-2.101)), Grzegorz Piątkowski, Leonard Ziemiański
8:45, gr.4
Laboratorium (s.P.118), Łukasz Szyszka
8:45, gr.4
Ćwiczenia (s.P.13(325)), Barbara Markiewicz
8:45, gr.8
Projekt (s.P.318), Michał Jurek
8:45, gr.1
Laboratorium (s.P.118), Łukasz Szyszka
9:00
10:00
10:30, gr.10
Projekt (s.P.21(427)), Maciej Kulpa
10:30, gr.9
Projekt (s.P.318), Barbara Markiewicz, Grzegorz Piątkowski
10:30, gr.3
Ćwiczenia (s.P.13(325)), Bartosz Miller, Grzegorz Piątkowski
10:30, gr.7
Projekt (s.P.13(325)), Grzegorz Piątkowski
10:30, gr.6
Laboratorium (s.P.118), Łukasz Szyszka
11:00
12:00
12:15, gr.6
Projekt (s.P.21(427)), Maciej Kulpa
12:15, gr.5
Ćwiczenia (s.P.13(325)), Barbara Markiewicz, Bartosz Miller
12:15, gr.8
Laboratorium (s.P.118), Daniel Szynal
12:15, gr.4
Projekt (s.P.318), Michał Jurek, Barbara Markiewicz, Grzegorz Piątkowski
12:15, gr.3
Projekt (s.P.13(325)), Marek Kolczuga
12:15, gr.1
Wykład (s.P.23(P-2.501)), Grzegorz Piątkowski, Leonard Ziemiański
12:15, gr.5
Laboratorium (s.P.118), Łukasz Szyszka
12:15, gr.1
Ćwiczenia (s.P.13(325)), Grzegorz Piątkowski
12:15, gr.2
Laboratorium (s.P.118), Łukasz Szyszka
13:00
14:0014:00, gr.9
Laboratorium (s.P.118), Daniel Szynal
14:00, gr.2
Ćwiczenia (s.P.13(325)), Barbara Markiewicz, Bartosz Miller, Grzegorz Piątkowski
14:00, gr.10
Laboratorium (s.P.118), Daniel Szynal
14:00, gr.2
Projekt (s.P.13(325)), Marek Kolczuga
14:00, gr.5
Projekt (s.P.12(308)), Michał Jurek
14:00, gr.1
Projekt (s.P.13(325)), Grzegorz Piątkowski
14:00, gr.3
Laboratorium (s.P.118), Łukasz Szyszka
15:00
15:45, gr.7
Laboratorium (s.P.118), Daniel Szynal
16:00
17:00

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek P - Wydział Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury

al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0 (2023-11-21)