Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wytrzymałość materiałów [BB0-DI>WM] Semestr zimowy 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Grzegorz Piątkowski, Leonard Ziemiański
8:45 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Natalia Bróż, Bartosz Miller, Anna Rzepka
10:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00 Sala P.13(325), budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
12:15 Projekt, grupa 10 każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45 Sala P.12(308), budynek nr P
Bartosz Miller
12:15 Projekt, grupa 4 każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45 Sala P.13(325), budynek nr P
Grzegorz Piątkowski
14:00 Projekt, grupa 8 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.12(308), budynek nr P
Łukasz Szyszka
14:00 Projekt, grupa 7 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala V.15(V-D.117), budynek nr V
Dominika Ziaja
14:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala P.13(325), budynek nr P

Wtorek

Grzegorz Piątkowski, Leonard Ziemiański
10:30 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 10:30 - 12:00 Sala P.2(P-2.101), budynek nr P
Łukasz Szyszka
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Grzegorz Piątkowski, Przemysław Smela
12:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 12:15 - 13:45 Sala P.12(308), budynek nr P
Łukasz Szyszka
14:00 Laboratorium, grupa 9 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala P.118, budynek nr P
Łukasz Szyszka
15:45 Laboratorium, grupa 10 każdy wtorek, 15:45 - 17:15 Sala P.118, budynek nr P

Środa

Łukasz Szyszka
14:00 Laboratorium, grupa 6 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala P.118, budynek nr P
Anna Rzepka
14:00 Projekt, grupa 2 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala P.13(325), budynek nr P
Łukasz Szyszka
15:45 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 15:45 - 17:15 Sala P.118, budynek nr P
Anna Rzepka
15:45 Projekt, grupa 1 każda środa, 15:45 - 17:15 Sala P.13(325), budynek nr P

Czwartek

Przemysław Smela
8:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 8:45 - 10:15 Sala P.13(325), budynek nr P
Dominika Ziaja
10:30 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 10:30 - 12:00 Sala P.118, budynek nr P
Michał Jurek
10:30 Projekt, grupa 6 każdy czwartek, 10:30 - 12:00 Sala P.13(325), budynek nr P
Michał Jurek
12:15 Projekt, grupa 9 każdy czwartek, 12:15 - 13:45 Sala P.13(325), budynek nr P
Dominika Ziaja
12:15 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Bartosz Miller, Anna Rzepka, Przemysław Smela
12:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 12:15 - 13:45 Sala P.6(219), budynek nr P

Piątek

Celina Jagiełowicz-Ryznar
8:45 Projekt, grupa 5 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala P.18(423), budynek nr P
Łukasz Szyszka
8:45 Laboratorium, grupa 2 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala P.118, budynek nr P
Celina Jagiełowicz-Ryznar
12:15 Projekt, grupa 3 każdy piątek, 12:15 - 13:45 Sala V.11(V-D.110), budynek nr V
Łukasz Szyszka
12:15 Laboratorium, grupa 1 każdy piątek, 12:15 - 13:45 Sala P.118, budynek nr P
Łukasz Szyszka
14:00 Laboratorium, grupa 3 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala P.118, budynek nr P
al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)