Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Seminarium doktoranckie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: PRZ-SD>SD2
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium doktoranckie
Jednostka: Szkoła Doktorska Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
Grupy: Przedmioty 2 sem. - Szkoła Doktorska Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
Punkty ECTS i inne: (brak) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/20" (zakończony)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/21" (zakończony)

Okres: 2021-02-27 - 2021-06-23
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Dorota Antos, Piotr Bogusz, Grzegorz Budzik, Wiktor Bukowski, Paweł Chmielarz, Marcin Drajewicz, Józef Dziopak, Ryszard Filip, Witold Habrat, Anna Kucaba-Piętal, Stanisław Kut, Jacek Lubczak, Andrzej Majka, Adam Marciniec, Beata Mossety-Leszczak, Maciej Motyka, Marek Mróz, Jacek Mucha, Andrzej Nowotnik, Mariusz Oleksy, Mariusz Oszust, Wojciech Piątkowski, Barbara Pilch-Pitera, Paweł Rzucidło, Piotr Skitał, Mariusz Sobolak, Lucjan Ślęczka, Romana Śliwa, Tomasz Trzepieciński, Mirosław Tupaj, Mirosław Tyrka, Paweł Woś, Roman Zajdel, Justyna Zamorska, Władysław Zielecki
Prowadzący grup: Dorota Antos, Piotr Bogusz, Grzegorz Budzik, Wiktor Bukowski, Paweł Chmielarz, Marcin Drajewicz, Józef Dziopak, Ryszard Filip, Witold Habrat, Anna Kucaba-Piętal, Stanisław Kut, Jacek Lubczak, Andrzej Majka, Adam Marciniec, Beata Mossety-Leszczak, Maciej Motyka, Marek Mróz, Jacek Mucha, Andrzej Nowotnik, Mariusz Oleksy, Mariusz Oszust, Wojciech Piątkowski, Barbara Pilch-Pitera, Paweł Rzucidło, Piotr Skitał, Lucjan Ślęczka, Romana Śliwa, Tomasz Trzepieciński, Mirosław Tupaj, Mirosław Tyrka, Paweł Woś, Roman Zajdel, Justyna Zamorska, Władysław Zielecki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/22" (zakończony)

Okres: 2022-02-26 - 2022-06-21
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Abramczyk, Grzegorz Budzik, Marek Gołębiowski, Marek Góral, Krzysztof Kurc, Janusz Lubas, Andrzej Majka, Mariusz Oleksy, Marek Orkisz, Andrzej Pacana, Mariusz Ruszel, Daniel Słyś, Mariusz Sobolak, Mirosław Tyrka, Joanna Wilk, Paweł Woś, Marian Wysocki, Wojciech Zapała, Gaweł Żyła
Prowadzący grup: Jacek Abramczyk, Grzegorz Budzik, Marek Gołębiowski, Marek Góral, Krzysztof Kurc, Janusz Lubas, Andrzej Majka, Mariusz Oleksy, Marek Orkisz, Andrzej Pacana, Mariusz Ruszel, Daniel Słyś, Mirosław Tyrka, Joanna Wilk, Paweł Woś, Marian Wysocki, Wojciech Zapała, Gaweł Żyła
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2022/23" (zakończony)

Okres: 2023-02-25 - 2023-06-21
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Stanisław Antas, Dorota Antos, Katarzyna Antosz, Andrzej Burghardt, Paweł Chmielarz, Piotr Jankowski-Mihułowicz, Andrzej Kolek, Marek Magdziak, Adam Marciniec, Damian Mazur, Wojciech Nowak, Marek Orkisz, Daniel Słyś, Mariusz Sobolak, Andrzej Trytek, Mirosław Tyrka, Lucjan Witek
Prowadzący grup: Stanisław Antas, Dorota Antos, Katarzyna Antosz, Andrzej Burghardt, Paweł Chmielarz, Piotr Jankowski-Mihułowicz, Andrzej Kolek, Marek Magdziak, Adam Marciniec, Damian Mazur, Wojciech Nowak, Marek Orkisz, Daniel Słyś, Andrzej Trytek, Mirosław Tyrka, Lucjan Witek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2023/24" (w trakcie)

Okres: 2024-02-24 - 2024-06-21
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Denys Baranovskyi, Aleksandra Bocian, Witold Habrat, Jacek Kluska, Andrzej Kubit, Krzysztof Kurc, Jaromir Lechowicz, Andrzej Majka, Joanna Nizioł, Andrzej Nowotnik, Katarzyna Pietrucha-Urbanik, Janusz Rak, Paweł Rzucidło, Andrzej Sobkowiak, Mariusz Sobolak
Prowadzący grup: Denys Baranovskyi, Aleksandra Bocian, Witold Habrat, Andrzej Kubit, Krzysztof Kurc, Jaromir Lechowicz, Andrzej Majka, Joanna Nizioł, Andrzej Nowotnik, Katarzyna Pietrucha-Urbanik, Janusz Rak, Paweł Rzucidło, Andrzej Sobkowiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2024/25" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2025-02-24 - 2025-06-21
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza.
al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
tel: +48 17 865 11 00 https://prz.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-4 (2024-03-12)