Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła (Studenci) | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: 1 godz. 25 min. temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 2 dni temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 10 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

 
 
 

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów - kwiecień 2019 r.

 
 
 
 

Stypendium rektora dla najlepszych studentów - semestr letni 2018/19

Poniżej zamieszczone są wstępne listy rankingowe, zawierające liczbę przyznanych punktów kwalifikacyjnych, we wniosku o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów w semestrze letnim w roku akademickim 2018/2019.

Studenci, którzy składali wniosek o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów na semestr letni w roku akademickim 2018/2019, proszeni są o zapoznanie się z wywieszoną listą, zawierającą liczbę przyznanych punktów kwalifikacyjnych w celu zweryfikowania liczby przyznanych punktów.

W przypadku wątpliwości dotyczącej ilości naliczonych punktów, można zgłaszać uwagi w Centrum Rekrutacji i Pomocy Materialnej (ul. Akademicka 8, bud O obiekt stołówki studenckiej) w terminie:

  • środa 20.03.2019 r. w godzinach 9.00 - 13.00,
  • czwartek 21.03.2019 r. w godzinach 8.00 - 11.00.

Wstępna lista rankingowa jest podstawą do zgłoszenia wyłącznie rozbieżności co do liczby przyznanych przez rektora (OKS) punktów kwalifikacyjnych, bez możliwości uzupełnienia wniosku o dodatkowe osiągnięcia, nie wykazane we wcześniej złożonym wniosku.

W związku z tym, iż są to wstępne listy rankingowe, zawierające liczbę uzyskanych punktów, miejsce na liście nie jest ostateczne i może ulec zmianie.

Po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane uwagi dotyczące ilości naliczonych punktów.

Listy rankingowe kwalifikujące do otrzymania stypendium rektora dla najlepszych studentów będą wywieszone w najbliższym tygodniu (w systemie USOSweb).

Wstępne listy rankingowe, zawierające liczbę przyznanych punktów kwalifikacyjnych:

 
 
 
 

Studia i praktyka za granicą - rok akademicki 2019/20

STUDIA I PRAKTYKA ZA GRANICĄ

Możliwe dla studentów studiów dziennych i zaocznych z programem

ERASMUS+

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych wyjazdem na studia i praktykę za granicę.

Więcej informacji na temat programu na: https://dwm.prz.edu.pl lub
w Dziale Współpracy Międzynarodowej, bud. V, p. 214,

W ofercie: 75 umowy bilateralne z uczelniami partnerskimi w 25 państwach europejskich; 49 umów z firmami. Istnieje również możliwość wyjazdu do firmy znalezionej przez studenta.

Nabór na studia i praktyki Erasmus+ trwa do 29 marca 2019 r.

UWAGA! Nabór organizowany jest wyłącznie raz do roku.

 
 
 
 

Studia w Chinach - semestr zimowy 2019/20

Studia w Chinach

Zapraszamy studentów Politechniki Rzeszowskiej do skorzystania z możliwości odbycia jednosemestralnych studiów w Chinach.

Rekrutacja na wyjazd w semestrze zimowym 2019/2020 trwa do 5 kwietnia 2019 r.

Więcej informacji: https://dwm.prz.edu.pl/studia-w-chinach

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem