Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 3 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 1 dzień i 4 godz. temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 10 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

Mobilny USOS Politechniki Rzeszowskiej

Zachęcamy studentów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej do korzystania z aplikacji Mobilny USOS oferującej przydatne funkcjonalności systemu USOS. Aplikacja jest bezpłatna i możliwa do pobrania za pośrednictwem Google Play lub App Store.

Szczegółowe informacje o aplikacji: DLA WSZYSTKICH > Mobilny USOS.

 
 
 

Wnioski o przyznanie zapomogi - rok akademicki 2019/2020

Informuję, że do dnia 15 lipca 2020 r. został wydłużony w systemie USOSweb termin składania wniosków o przyznanie zapomogi.

Wypełnione w systemie USOSweb wnioski należy wydrukować, podpisać i wraz z załącznikami wysłać pocztą/kurierem do Działu Świadczeń dla Studentów, ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów, budynek „J”, pokój 002.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie https://w.prz.edu.pl/studenci_menu/swiadczenia-dla-studentow/regulamin-swiadczen-dla-studentow-politechniki-rzeszowskiej.

Ponadto przypominam, że w czasie epidemii nie obowiązuje limit dwóch zapomóg w roku akademickim (student może złożyć wniosek o zapomogę za każdym razem, kiedy jego sytuacja życiowa pogorszyła się, np. z powodu utraty źródła dochodu przez studenta albo członka jego rodziny).

Szczegółowe informacje dotyczące wsparcia finansowego dla studentów i doktorantów są dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/nauka/wieksza-dostepnosc-wsparcia-finansowego-dla-studentow-i-doktorantow

Prorektor ds. kształcenia
Dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. Uczelni

 
 
 
 

Świadczenia dla studentów/doktorantów - semestr zimowy 2020/2021

Informuję, że do dnia 31 lipca 2020 r. został wydłużony w systemie USOSweb termin składania na semestr zimowy w roku akademickim 2020/2021 wniosków o przyznanie:

  • stypendium socjalnego,
  • stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości,
  • stypendium dla osób niepełnosprawnych

Wypełnione w systemie USOSweb wnioski należy wydrukować, podpisać i wraz z załącznikami wysłać pocztą/kurierem do Działu Świadczeń dla Studentów, ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów, budynek „J”, pokój 002.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie https://w.prz.edu.pl/studenci_menu/swiadczenia-dla-studentow/stypendium-socjalne--stypendium-dla-osob-niepelnosprawnych-i-zapomoga/stypendium-socjalne-stypendium-dla-osob-niepelnosprawnych-i-zapomoga-rok-akademicki-2020-21

Prorektor ds. kształcenia
Dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. Uczelni

 

Ankiety

Ankietyzacja na Politechnice Rzeszowskiej

I termin
25.06.2020 r. - 15.07.2020 r. (czas sesji egzaminacyjnej zasadniczej i poprawkowej)

II termin - ankietyzacja dodatkowa
01.09.2020 r. - 20.09.2020 r. (czas sesji poprawkowej)

Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych. Lista dostępnych ankiet znajduje się na stronie DLA STUDENTÓW > Ankiety lub w aplikacji Mobilny USOS PRz (DLA WSZYSTKICH > Mobilny USOS).

Ankiety są w pełni anonimowe!

 
 
 

Częściowe przywrócenie kształcenia na Uczelni w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020

Informuję, że od dnia 1 czerwca 2020 r. przywraca się częściowo kształcenie w obiektach Uczelni.

Szczegóły dotyczące możliwości realizacji zajęć, zaliczeń i egzaminów określił Rektor w Zarządzeniu nr 45/2020 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza z dnia 28 maja 2020 r. w sprawie częściowego przywrócenia kształcenia na uczelni w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020.

Prorektor ds. kształcenia
Dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. Uczelni

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem