Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Centralny System UwierzytelnianiaNie pamiętam hasła | Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
Uwaga: Codziennie w godz. 02:00-03:30 część funkcjonalności w USOSweb (m.in. wyszukiwarka osób, plan zajęć, sprawdziany, USOSmail, wydruki) jest niedostępna dla użytkowników.
ostatnia migracja danych: ok. 9 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 1 dzień i 3 godz. temu

Migracja danych (synchronizacja pomiędzy systemem USOSweb a dziekanatami) przeprowadzana jest codziennie o godz. 6:00 i 16:00. Proces ten trwa ok 10 min. - w tym czasie serwis jest zamknięty.

 
 
 

Zawieszenie zajęć w obiektach Politechniki Rzeszowskiej do 30.04.2020 r.

Mając na uwadze bezpieczeństwo studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni w dniu dzisiejszym tj. 2 kwietnia 2020 r., Rektor Politechniki Rzeszowskiej podjął decyzję o zawieszeniu wszystkich zajęć dydaktycznych w obiektach Politechniki Rzeszowskiej do 30.04.2020 r. Aby zmniejszyć skutki tej decyzji, wymuszonej aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, kształcenie w Uczelni będzie w dalszym ciągu prowadzone w formie zdalnej.

 
 
 
 

Komunikat JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej
w sprawie odroczenia opłat za studia

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, w roku akademickim 2019/2020 odraczam obowiązek wnoszenia opłat za studia do dnia 30 kwietnia 2020 roku.

Ma to na celu ograniczenie obciążeń finansowych studentów w tym trudnym dla wszystkich okresie.

REKTOR
prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski

 
 
 
 

Komunikat
w sprawie zajęć dydaktycznych prowadzonych w formie kształcenia zdalnego

W związku z komunikatem Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 11 marca 2020 r., o odwołaniu wszystkich zajęć dydaktycznych na Uczelni wprowadzam od dnia 17 marca 2020 r. obowiązek uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych prowadzonych w formie kształcenia zdalnego.

Szczegółowe zasady organizacji zajęć będą podawane:

  1. na stronie internetowej wydziału;
  2. przez starostów poszczególnych lat;
  3. przez prowadzącego dane zajęcia nauczyciela akademickiego.

W związku z powyższym zalecam śledzenie strony internetowej PRz oraz komunikatów przesyłanych drogą elektroniczną (e-mail) na studenckie skrzynki pocztowe.

PROREKTOR DS. KSZTAŁCENIA
dr hab. inż. Grzegorz Masłowski prof. PRz

 

strona główna Politechniki Rzeszowskiej

Witaj w systemie USOSweb

W przypadku problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu prosimy o korzystanie z pomocy kontekstowej oznaczonej przez pomoc

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu USOSweb prosimy o kontakt z administratorem